http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

30 Mart 2009 Pazartesi

RED SONJA ANTALYA'DA AKAYDIN BAŞKAN!Şu Red Sonja'dan korkulur. Antalya'ya adımını atmasıyla Mustafa Akaydın'ın başkan seçilmesi bir oldu. Aslında Red Sonja'yı İstanbul'dan hiç ayırmamak lazımdı ama olsun buna da razıyız. Antalya'daki 'anormal' durum için "Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste" hatırlatması yapalım ve Red Sonja'nın bundan sonra Fenerbahçe maçlarında da bu totemi sürdürmesi için hem kendisini hem de Fenerbahçeliler'i göreve davet edelim.
Ha bu arada küçük bir case'imiz var. Edirneli'ye rakılı yemek verince nasıl oy alınmıyorsa, Tuncelili'ye de buzdolabı verince, o buzdolabı nasıl kapak oluyormuş hepimimiz gördük. İyi oldu mu? Oldu, hem de çok şahane oldu! Öyle değil mi Murat Y. Bey'cim:)
Unutmadan hayatımda gördüğüm görebileceğim en Ankara aşığı adam Rasim Yılmaz'a (Bkz: Kanka Rasim, kedi Babür'ün babası) Ekşisözlük'ten 'Jesters Cap'in entry'si ile selam etmek isterim. Melih Gökçek başlığıyla Jesters Cap'in entry'sini hemen hatırlatalım: "Dünyanın en uzun süren Stockholm Sendromu'nun sebebi. Dört dönemdir devam ediyor."Red Sonja'ya acil not: Çabuk gel, sallanma, haftasonu maç var!

3 yorum:

Adsız dedi ki...

Akaydın'ın Antalya'dan çıkmasına ben de çok sevindim. Helal olsun sana, helal olsun sana!...

Adsız dedi ki...

Akaydın'ın Antalya'dan çıkmasına ben de çok sevindim. Helal olsun sana, helal olsun sana!...

Pinky dedi ki...

aa Akaydın Hoca :D

ya aslında hiç anormal bir durun değil biliyormusun Kutucum. Anormal olan diğerlerinin kendine bu kadar güvenmeleriydi sadece.