http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

16 Mart 2009 Pazartesi

ŞEHİRDE VAMPİR SİZİ BECK'SLİYOR!Ben vampire vampir demem, Angelus (Angel) olmadıkça! Beck’s tarafından düzenlenen “Beck’street-İki Nokta” define avı, 9 Mayıs 2009 günü Bebek’te başlayacak. İstiklal Caddesi, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi’nin ardından bu yıl 4.sü düzenlenecek olan Türkiye’nin ilk ve en büyük hazine avında, 100 ekip kendilerine verilen haritalar ve ipuçlarını kullanarak şehrin anahtarına ve ödüllere ulaşmak için bir kez daha kıyasıya yarışacak. Beck’street’in bu seneki “Vampir” konsepti kapsamında; oyuncular, Bremenli Kont ile İstanbul’u çevreleyen esrarengiz “İki Nokta” gizemini çözmeye çalışacak. Define avının sonunda düzenlenecek final partisinde, sürprizler ve eğlencenin yanı sıra, kayıp anahtara en kısa zamanda ulaşan başarılı takımlardan birinci olanları Interrail ile Avrupa seyahati ve 500'er Euro, ikincileri PS3 ( Play Station 3) ve üçüncüleri PSP (Play Station Portable) bekliyor olacak. Final yarışmasına katılmaya hak kazanmak için 20 Nisan 2009 tarihinden itibaren www.beckstreetgame.com web sitesinde yayınlanacak olan Beck’street ön eleme oyununu geçmek ya da 6-17 Nisan 2009 tarihleri arasında üniversitelere sürpriz ziyaretler yapacak olan Beck’street ekiplerinin vereceği bulmacaları çözmek yeterli olacak. Ön eleme oyununda oyuncuların yani “paparazziler”in görevi, İstanbul’a gelen Bremenli esrarengiz Kont’un fotoğrafını çekebilmek olacak.

Not 1: Aslında bir elf olan Red Sonja'ya sorayım bakayım olaya dahil olacak mı?
Not 2: David Boreanaz benim olsun, dolar 3 TL olsun! (Kutuda slogan atmak yasak değil miydi yahu, bu da nereden çıktı şimdi?)

3 yorum:

Red dedi ki...

RedSonja elf ruhunu ortaya koyarak, asilce, etliye sütlüye karışmam, belki maceralar sonrasında düzenlenecek partiye katılırım diyor!

Bellek Kutusu dedi ki...

Sırf Red Sonja'ya özel konsept parti organizasyonu için şirket kuracak bu Bellek Kutusu sonunda o olacak...

Red dedi ki...

hiç hayır demem :))