http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

5 Nisan 2009 Pazar

JENSON BUTTON'IN TUHAF HİKAYESİNethaber.com, haberi "Yeni bir yıldız mı doğuyor?" diye vermiş. Formula 1'de sezonun ikinci yarışı olan Malezya Grand Prix'sini, Brawn GP'nin İngiliz pilotu Jenson Button kazandı. Bellek Kutusu'nun F1'deki iki favorisinden biri olan Button, (diğer favorisi Renault'nun İspanyol pilotu, 2 dünya şampiyonluğu bulunan Fernando Alonso) 10 yıllık Formula 1 kariyerindeki 3'üncü, bu sezonki 2. Grand Prix zaferini elde etti. Bu sezonun şampiyonu kim olur onu işin uzmanı, F1 makamı Mert İnan'a sormak lazım, bakalım ne diyecek.

Not: Button'ın 2005'te Türkiye'deki 'hamam' görüntüleri aklıma geldikçe hala tüylerim diken diken oluyor. Mevzu 'milyon dolarlık' adamın tellaklar tarafından kolunun bacağının fütursuzca bükülmesinden çok, hepsi birbirinden yamuk ayak parmaklarıydı. Tanrım ne kötü bir görüntüydü, Mert İnan ne zaman 'Button' diye miyavlasam bu sahneyi hatırlatıp asabımı bozuyor!

5 yorum:

Red dedi ki...

Red Sonja sanal aleme geri döndü!
Bellek kutusuna duyurulur...

Adsız dedi ki...

BBS'in F1 favorisi Juan Pablo Montoya'dır. Agresif ve gözü kara ... Açık ve net ...

Bellek Kutusu dedi ki...

Red Sonja, bittin sen! Sana öyle bir sürprizim var ki bir daha tatile giderken iki kere düşüneceksin :)

Bellek Kutusu dedi ki...

BBS, blog'u ihmal ediyorsun... Senin için de güzel şeyler düşünüyorum, bilgin olsun!

Bellek Kutusu dedi ki...

Mert İnan'dan yanıt geldi, aynen yayınlıyorum: "Button'un pilotluğuna laf etmem mümkün değil. Bu yıl altında iyi bir araç ve muhtemelen şampiyon olacak. Gel gör ki eski havası kalmamış, dikkatlice bakınca daha iyi anlarsın."
Boşuna demedim, Mert söylüyorsa İnan'ın diye:)