http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

24 Mayıs 2009 Pazar

OFSAYT MI ZEYTİNYAĞLI DOLMA MI?


Bu memlekette serçe parmak kalınlığında dolma saran, bir kaşığa 40 mantı sığdıran yurdumun kız çocukları iş futbola geldiğinde öyle arpacık kumrusu gibi kala kalmaktadır. Ama suç onlarda değil, erkek çocuklarına futbol topu verip sokağa salan, kızlara ise çay takımı verip salonun en müstesna köşesini ayıran zihniyette. Şimdi ofsaytı bilmeyip, eşine ve sevgilisine karşı ofsayta düşmek istemeyenler için şahane bir blog önerisinde bulunuyorum: kizlaricinfutbol.blogspot.com
"Ben anlamam", "Takım tutmam" demeyin, Kızlar İçin Futbol'da en hayati ve en işe yarayan hap bilgiler, hiç beklemediğiniz anda hayat kurtarabilir. Derhal kizlaricinfutbol.blogspot.com'a tık'ınız.

Not: Kızlaricinfutbol'un yazarı acaba "Fenerbahçeli olmak için 10 neden" konulu da bir post yayınlayabilir mi? Zira Red Sonja'yı Fenerbahçeli yapmadan Kutu'ya rahat yok! (Uzaylı oldun, vampir oldun, bir fanatik olmamıştın, ha şimdi tam oldun Kutu!)

4 yorum:

www.kizlaricinfutbol.blogspot.com dedi ki...

Kızlar İçin Futbol ekibi olarak Bellek Kutusu’na gösterdiği ilgi, ihtimam ve teşvik edici tezahüratlar için teşekkürü bir borç biliriz. Önümüzdeki maçlarda kondisyonumuzun da açılmasıyla inşallah daha iyi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Bu ligin uzun bir maraton olacağının bilincindeyiz.

Adsız dedi ki...

Fenevbahçe muhabbeti beni bozar Bellek Kutusu tikkatli ol ! Aziz(e) Başkan'dan hiç hazzetmem, bilesin ...

B.B.S. (nam-ı diğer Cevat Prekazi)

Bellek Kutusu dedi ki...

Yahu dün akşam Beşiktaş karşısında sizi desteklemiş birine böyle cümleler kurmak oluyor mu sayın B.B.S veya nam-ı diğer C. Prekazi?

Bellek Kutusu dedi ki...

www.kizlaricinfutbol.blogspot.com,
Kutu'dan size hep destek, tam destek!