http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

6 Haziran 2009 Cumartesi

2.770 EURO'YA 16 ÜLKE 28 ŞEHİR GEZİN!
"Ne bu şimdi 80 Günde Devr-i Alem mi?" diyenler için, "Evet, bir çeşit günümüz uyarlaması" cevabını yapıştırıp detaylara geçelim. Paris Eyfel’de gurme piknik, Seine Nehri’nde yürüyüş, Moulin Rouge kabare şovları, Ortaçağ dan kalma surlala cevrili Avignon’da papazların sarayları, Fransız Rivierası’nda gezi, Monaco’da bekleyen gazinolar, Jungfrau dağında macera dolu bir tur, Andora’da gümrüksüz alışveriş fırsatı, İspanyolar'ın inanılmaz dansı Flamenko, Venedik’te gondol turu, Pisa Kulesi, Tuscan mutfağının eşsiz lezzetleri, Trevi Fountain, Pantheon, Navona Meydanı, Venezia Meydanı, Capitoline Müzesi, Roman Forum, Colesseum, Vatikan Müze turu, muhteşem Mavi Mağaralar, Yunan koylarında yüzme keyfi, Akropolis ve Syntagma Square’da Yunan mitolojisinin izleri, Ortaçağda başkentlik yapmış Veliko Tarnova, Dracula'nın doğum yeri olan CLUJ NAPOCA’da öğle yemeği, Viyana Opera Evi, Jewish Kışlası ve Polonya Krallarının Sarayı, Prag’da Nazi toplama kampları, Amsterdam Dam Meydanı ve Royal Palace sadece geziden size birkaç örnek…
Paris, Alp Dağları, Avignon, Barcelona, Fransız Riviera’sı, Monaco, Venedik, Pisa, Floransa, Roma, Vatikan, Sorrento, Corinth, Atina, Gelibolu, İstanbul, Sofya, Veliko Tarnova, Bucharest, Budapeste, Bratislava, Viyana, Krakow, Prag, Dresten, Berlin, Amsterdam’dan geçiyor. 34 gün kamp, 6 gün otel, 3 gün yat, 2 gece pansiyon ve 1 gece feribotta konaklanılan tura maksimum 38 kişi katılabiliyor. Haliyle bu 47 günlük Devri-i Alem daha çok genç bünyelere hitap ediyor! (Kendini kamp yaparken düşünemeyen konformist Kutu!)
Tur ücreti, vizeler ve tarifeli uçak dahil 2 bin 770 euro! Şebnem Aktuğ'ya "Ne bu 2 bin 770 euro, daha ucuzu yok mu bunun kardeşim!" diye sert çıkayım dedim, "İnsafın kurusun 16 ülke var, daha ne olsun" diye ayar verdi. Hakikaten daha ne olsun?
"Nasıl gideceğim, kim götürüyor, hanimiş tur şirketi?" diyenler heyecan yapmasın, hemen buraya tık'lasın.

Hiç yorum yok: