http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

19 Haziran 2009 Cuma

50 TL'YE İÇKİ DAHİL KEBAP KEYFİ"Bu sıcakta Adana kebap da aklına nereden geliyor, obez Kutu" diyenler olabilir ama yine de kebapseverleri düşünerek haftasonu için bir öneride bulunuyorum. Adana Dostlar Kebapçısı. Şener Şen, Sibel Can ve Kibariye gibi ünlülerin yanı sıra iş dünyasının da müdavimi olduğu bir yer. İkisi Göztepe'de, biri Yeni Sahra'da... Şubeleri arasında fiyat farkı yok. Göztepe'deki Selamiçeşme Özgürlük Parkı'nın, Yeni Sahra'daki ise Optimum Alışveriş merkezinin yanında. İçki dahil (Rakı veya şarap) mezeleriyle birlikte bir kişi ortalama 50-60 TL ödüyor. Hem lezzetli hem rakiplerine göre çok uygun fiyatlı. Aklınızda bulunsun derim.

Not 1: Kutucum bir de hani Adana Yüzevler Kebapçısı vardı, sen Adana'daki merkez şubesinde yediğin kebabın fiyatına aldanıp gitmiştin de masaya gelen limon ve maydanozlara bile para ödemiştin yıllar yıllar önce hatırladın mı? O kazığı ay pardon kebabı unutmak mümkün mü!

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Kutu, kutu ! Bu yaz sıcaklarında kebaptı, dallas steak'di felan derken milleti kalpten götürtmek istiyon galiba ??? yap şöyle güzel güzel zeytinyağlı, balıklı, deniz mahsüllü, bol yeşil salatalı haberler, ne güzel olur di mi ?

B.B.S. (consume responsibly)

Bellek Kutusu dedi ki...

Sanki duyan da Girit'in Keçisi konuşuyor sanacak, o Türk kası zeytinyağı ve bol yeşille oldu sanki değil mi? :D
İmza: Sinirlenince çirkefleşen Kutu