http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

22 Haziran 2009 Pazartesi

AMERİKAN KRISPY KREME DONUT'A GELDİAmerikan polisi denilince aklıma "Tutuklusunuz bayım, sessiz kalma hakkına sahipsiniz ve söyleyeceğiniz her şey aleyhinizde delil olarak kullanılacaktır" klişesi ve donut geliyor nedense. Müjdeler olsun ki yurdumuza Amerikan menşeli yeni bir 'Donut'çu geldi. İsmi Krispy Kreme. 1937'de Amerika'da kuruldu. 17 ülkede 530'a yakın şubesi var. Temmuz ortasında Bağdat Caddesi Noter Sokak'tan (Şaşkınbakkal'daki Barış Büfe'nin arkası) Türkiye'ye giriş yapacak olan Krispy Kreme'de, donut'lar 2 ila 2.5 TL arasında satılacak. Kahve fiyatları ise piyasa ortalamasında olacak. Burası aynı zamanda factory shop olacak. Yani üretimi canlı canlı günün her dakikası seyredebileceksiniz. Anneler için bez değiştirme odalarının yanı sıra engelliler için de özel giriş, asansör ve tuvalet bulunuyor. (Küreselleşme karşıtı Kutu, konu yeme-içme olunca gayet sistem yanlısı oluyorsun... Onu boşver de çikolata ne güzel akıyor donut'un üstüne değil mi?)

Not 1: Bellek Kutusu Ltd. Şti, kendi gibi yatırımcı kişilikler için sordu soruşturdu, franchise vermiyorlar, haberiniz olsun.

Not 2: Görkemsan'ı, bellekkutusu.blogspot.com'un teknik işlerinden sorumlu 'Handyman' olarak atadım. Görkem olmasa Kutu, dikkatsizliği ile sürekli hatalı link vermekten yakında Larry Page ve Sergey Brin ile papaz olacak. İyi ki varsın Görkemsan;)

5 yorum:

Deniz dedi ki...

aman diyorum , enfesmiş

bestofbeste dedi ki...

yemezsem catlarim

Tibet'in annesi dedi ki...

sen bunların böyle söylediklerine bakma Kutucum, söyler söyler yemezler! :P

Bellek Kutusu dedi ki...

Deniz, senin seveceğin türden kahveleri de var...
Bestofbeste sana katılıyorum, yemezsem çatlarım!
He he Tibet'in annesi, Kutu her daim yer merak etme:D

gorkem dedi ki...

Kutucugum, sen kimseyle papaz olmazsin, olamazsin, bak burada yarali bereli de olsa gorkemsan vaar, seeen hic merak etme yanlis yapacam diye, sen kamyanlari gir tik tik :)