http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

18 Haziran 2009 Perşembe

AYDA 25 TL TAKSİTLE NETBOOK VARŞu sıralar etrafımda kimi görsem, herkes netbook kullanıyor. Göbeğinin üzerine koyduğu laptop üzerinde korsan film izlemeye alışık Bellek Kutusu için, netbook'ların bu özellikten yoksun olması haliyle çekince yaratsa da, her daim yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir bilgisayar isteyenler güzel bir seçenek gibi gözüküyor. Vatan Bilgisayar’da, 10 taksitte KDV dahil 650 TL’ye satışa sunulan ASUS EEEPC1000HA-S Netbook’lar, KDV dahil ayda sadece 25 TL’ye geliyor. Üstelik Worldcard sahiplerine 30 ay vade ile ödeme avantajı sunuluyor. Kampanya 21 Haziran 2009 tarihine kadar devam edecek. Asus'un bu model netbook'unun ağırlığı 1.45 kg. Bana biraz ağır gibi geldi ama işkembe-i kübradan sallamadan, bir bilene misal B.B.S'ye soralım, ne dersin, uygun mudur, alalım mı?

4 yorum:

enne dedi ki...

Eeee, güzelmiş tabii de ben çok alakasız bişi sorsam olur mu? Erol Evgin nerede program yapıyor biliyor musun? Eşimle gitmeyi çok istiyoruz da:)

Bellek Kutusu dedi ki...

Aşkolsun Enne'cim, Lüzumsuz İşler Müdürü Bellek Kutusu bunun için var:)
Erol Evgin yakın zamana kadar Balmumcu Plaza Otel'in (Sabah Gazetesi-ATV binasının yanında) roof'unda çıkıyormuş. Ancak televizyon programının başlamasıyla beraber bu programa ara vermiş. Bellek Kutusu Magazin Servisi olarak takipteyim, konser vs olursa derhal senin için duyurusunu yapacağım ;)

Adsız dedi ki...

Erol Abimizin de keli görünmüş, karizma biraz sıyrılmış ama olsun hala gönlümüzün "İstersen donatalım 4 bir yanı şarkılarla türkülerle" kralı hesabı :-) Efenim, NetBook olayına gelince 1,45 kg bana da ağır geldi. Başta hafif gibi gelir ama seyahatlerde taşımaya başlayınca 5dk sonra eşek ölüsü gibi olur bu meret, üstüne fare + güç kablosu derken. Önerim, zaten bu cihazlar hem mobil kullanılacak hem de Internet olmadan bir işe yaramayacaksa neden Turkcell'in Mobil Internet kampanyalarından faydalanmayalım, di mi ?

B.B.S. (the advisor)

enne dedi ki...

Çok teşekkürler Kutu, bu arada Temmuz'da Açıkhava'da konseri olacakmış Erol Evgin'in, onu kaçırmayacağım işte.