http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

29 Temmuz 2009 Çarşamba

699 TL'YE ADRENALİN DOLU TATİL KEYFİ!Antalya Atatürk Parkı sahilinde gerçekleşecek olan Red Bull Cliff Diving Series 2009 gösterisini izlemeye ne dersiniz? 8 Ağustos Cumartesi günü uçurum atlayışı/yüksekten atlama organizasyonunu özel bir alandan izlerken, seyahatsitesi.com 3 gün boyunca birçok extreme spora doyacağınız tur programı hazırladı. 6–9 Ağustos tarihleri arası Hip-Notics Cable Park Bungalov evlerinde tam pansiyon konaklama ve 2 gün boyunca sınırsız Wakeboard yapma imkanınız olurken, Köprülü Kanyon’da da bir rafting turu sizi bekliyor olacak. Fiyatı 699 TL. Peşin ödemede yüzde 10 indirim var. Ayrıca kredi kartına 6 veya 8 taksit de yapılıyor. Adrenalin dolu bünyelere önerilir!

4 yorum:

Pinky dedi ki...

anamm falezlerden atlayacaklar :D sıcakta hep atlama hissi uyandırıyor zaten orası bende de. bir de Türk sporcu var atlayanların arasında.

Bellek Kutusu dedi ki...

Aman diyeyim Pinky'cim! Ne atlaması, ne hissiyatı, Kutu'nun kalbine mi indireceksin! Sen en iyisi uzaktan seyret onları:)
imza:Paul Auster-Vertigo Kutu

Pinky dedi ki...

yok yok atlamam Kutucum. benim için fazla extreme bir spor dalı :)bende yükseklik korkusu var. yüksekteyken atlamaktan korkuyorum :D

valla seyretmeye bile dayanamayabilirim ama deneyeceğim :)

Adsız dedi ki...

Ulan ? yoksa yapabilir miyim ? yaparım galiba ama biraz gaza ihtiyacım var ;) Kanyon'un zorluk derecesini yazmamışsın, olmadı... Kaç ? 3 mü 5 mi ? Önemli bir ayrıntı. Misal Melen Çayı mı yoksa bu mu ? Kaç tane "rapid" var ?
Oooo , bellek kutum ayrıntıları hep kaçırmışsın :D

B.B.S. (the kıl)