http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

30 Temmuz 2009 Perşembe

MİMLİYİM MİMLİSİN MİMLİ!

Pambık Prens'in Annesi beni mimlemiş, "Kestane kebap 4 soruya acil cevap" demiş. Emir telakki edip, hemen sıralamaya başlıyorum. Görev Adamı Kutu, gururla sunar:

1- Hayatımdaki 3 önemli erkek?
Biri Dejan. 2001'de her şey ters yüz olduğu bir dönemde hayatıma girdi. O gün bugündür en büyük uğurum! Biri A. Üç numarada da baba yer alsın:)

2- Yaşadığım şehir dışında sevdiğim 3 şehir?
Biri Atina. Her gittiğimde burada yaşamalıyım dedim şehir. İkincisi Roma... Attığım her adımda her taşı, her binayı aşkla kucaklamak istediğim bir şehir. Üçüncüsü Beyrut... İlk ve son kez 2003'te gittiğim, 16 yıllık iç savaşın izleriyle her dakika 'uygarlık tarihi' dersi aldığım ve "Ey şehir sen yoksun" diye mırıldana mırıldana dolaştığım, tekrar 'vurulduğun'da hüngür hüngür ağlayarak özlediğim şehir...

3- En önemli fobin?
Şu sıralar feci şekilde 'hırsız' fobisi geliştirmiş durumdayım. Eve hırsız girmesinden çok, girmeye teşebbüsü anını yaşarsam duyacağım kaygıyı düşünerek kaygılanıyorum. Gayet patetik bir durum farkındayım!

4- Giyim konusunda en çok tercih ettiğin renk?
Her zaman ve daima siyah! Son beş yıldır pembe, mor ve hatta sarı bile giymeye başlamam, 'renksiz' geçmişimi bilenler için fazlasıyla şaşırtıcı. Ama elim hala otomatik bir şekilde hep siyaha gidiyor ne yapayım...

Ve ve Pinky, İkiz Bebeklerim, Enne ve tabii ki Red Sonja sobeeeee! :D

3 yorum:

Tibet'in annesi dedi ki...

3. ve 4. soruyu yazmamışsın ama :P

şu giyim konusu ne derttir di mi? hiç kafamda kurduğum kıyafetle çıktığım olmamıştır. sonuç hep aynı, hep aynı! :)))

Bellek Kutusu dedi ki...

Aaa... atlamışım soruları! hemen yazıorum:)

defneyleyasamak dedi ki...

sen benim mimleri salla tabiiiiii :)