http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

9 Temmuz 2009 Perşembe

XUMA'DA ÜCRETSİZ BEACH KEYFİ!

Yolu Bodrum'a düşenler ve Beach keyfini yaşamak isteyenlere bir önerimiz var: Xuma! Günboyu güzel yemekler eşliğinde; müzik, eğlence ve günbatımı partilerini severler için Amphi, kitap okuyarak ya da kendiyle baş başa kalıp yemyeşil doğada kaybolmak isteyenler Pure, güneşten kaçmak isteyenler, keyifli bir içki molası verip biraz sosyalleşmek ya da internete bağlanıp işlerini takip etmek isteyenler için ise Lounge bölümü var. Çok önemli bir hatırlatma yapalım, Xuma'da giriş ücreti alınmıyor, sadece 55 TL minimum harcama limiti var. Xuma’nın menüsünde gündüz için “Burgerler”, “Bodrum Salatası”, “Caprese Salata”, “Nane ve Fesleğen Soslu Xuma Mantısı” gibi hafif lezzetler bulunuyor. Akşam yemeğinde ise “Avokadolu Tavuk Salata”, “Damla Sakızı ve Safranlı Kılıç Şiş”, “Sıcak Carpaccio” gibi lezzetler yer alıyor. Birazcık fiyat bilgisi de vereyim ki gitmek isteyen olursa şimdiden bir fikri olsun. Dana Carpaccio 21 TL, tarçınlı tavuk 28 TL, pizza Gamberi 27 TL, Sanoz (kokteyl) 25 TL, alkollü meyveli frozen 25 TL, alkolsüz meyveli frozen da 15 TL.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

merhaba benim anlamadığım minimum harcama limiti nedir? birde benim arabam yok yalıkavaktaki bi otelde kaldığım taktirde rahatlıkla bu mekana gidebilecekmiyim?

Bellek Kutusu dedi ki...

Merhaba,
Minimum harcama limiti, içeride yeme-içmeye en az 55 TL harcayacak olmanız anlamına geliyor. Ulaşım konusunda ise yeterli bilgi sahibi değilim ne yazık ki. Dilerseniz internet sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Şimdiden, iyi tatiller.