http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

7 Eylül 2009 Pazartesi

KİLOSU 2.28 TL'YE DEFTER NEREDE VAR?

Malum, okullar açılıyor. Kırtasiye alışverişi şart, bütçe de kısıtlı olunca, Kutu da pelerinini giyip, olaya hemen atlıyor. Migros, Tansaş ve 5M mağazalarında kilosu 2.28 TL'ye defter satılıyor. 7.90 TL'ye okul gömleği, 3.5 TL'ye taraftar kalem-silgi-kalemtraş seti, 49.90 TL'ye de bilgisayar masası var. Unutmadan, bir kampanya daha var, onu da hatırlatalım. Tansaş Mağazaları'ndan 20 Ağustos- 18 Eylül tarihleri arasında tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri alışverişlerde kasada 1 adet 10 TL değerinde çek kazanılıyor. Müşteriler kazandıkları çekleri tüm Tansaş mağazalarında, 30 Eylül 2009 tarihine kadar tek seferde yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabiliyor. Çek kullanıldıktan sonra kalan alışveriş tutarı 50 TL ve üzerindeyse tekrar çek kazanılabiliyor.

4 yorum:

Deniz dedi ki...

zamane çocukları, kokulu silgiler, örümcek adamlı kalem kutuları, sünger boblu çantalar peşinde... Çocukları çıkartmamak lazım alışverişe. Yoksa öyle kiloyla miloyla aldırtmazlar gibime geliyor :))

Bellek Kutusu dedi ki...

He he he:) Valla okulların açılmasının en güzel tarafı şu kırtasiye alışverişleriydi bana göre:)

ikiz Bebek dedi ki...

kırtasiye malzemelerine hastayım,kitapçıya girip saatlerce malzemelere bakıp,inceleyip,hepsini ama hepsini almak isterim.

Bellek Kutusu dedi ki...

Al benden de o kadar ikiz bebek'cim:)