http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

1 Eylül 2009 Salı

TAKIMINI SÖYLE TARİFENİ SÖYLEYEYİM

FenerCell, GSMobile ve TrabzonCell’in hem faturalı hem de faturasız abonelerine özel yeni tarifeler sunan Avea, diğer operatörden numarasını taşıyarak FenerCell, GSMobile ve TrabzonCell’e geçen abonelere de kampanyalar ile cazip fırsatlar sağlıyor. Faturasız hat sahiplerine özel olarak sunulan yeni “FenerCell 2’de 1”, “GSMobile 2’de 1” ve “TrabzonCell 2’de 1 Mavi” tarifeleri ile aboneler her yönü tek fiyata arayabilecekler. Bu tarifelere geçmek isteyen Avea aboneleri, 150 kontör karşılığı her yöne 2 dakikası 1 kontörden konuşma fırsatı kazanacaklar. Numarasını Avea’ya taşıyarak, bu tarifelere geçmek isteyen farklı GSM operatörlerinin aboneleri ise sadece 100 kontör yükleyerek her yöne 2 dakikası 1 kontöre konuşabilecekler. Avea’nın taraftarlara sunduğu diğer yeni tarifeler ise Fenercell 6-0, GSMobile Eski Açık ve TrabzonCell Süper Bordo. Bu tarifeleri seçmek isteyen faturalı Avea aboneleri, aylık 60 TL ödeyerek bu fırsattan faydalanabiliyor. 31 Aralık 2009 tarihine kadar diğer GSM operatörlerinden numaralarını Avea’ya taşıyarak bu tarifelere geçmeyi tercih eden faturalı aboneler ise, ayda sadece 49 TL karşılığında diğer operatörlerle 750 dakika, kendi aralarında, diğer Avea tarifeleriyle ve sabit hatlarla toplam 6000 dakika konuşabilecekler.

Not 1: Koltuklarının yerini değitirmeyerek Kutu'yu zevkten 4'te 4 köşe yapan Pınar'cığıma da buradan teşekkürü borç bilirim:)

Not 2: Fotoğraf şuradan alınmıştır.

9 yorum:

PINAR dedi ki...

Kutu'cuğum totem işe yaradı. Dün akşam muhabbeti oldu "bana bak walla değiştiririm koltukları" dememle "biliyorsun boşanma sebebi" cevabını alıp çenemi kapattım :)

Bellek Kutusu dedi ki...

:D Ha ha süpermiş valla Pınar'cım... Artık lig sonuna kadar koltuklar kımıldamayacak yerinden anlaşıldı:D

sedaca dedi ki...

ama kutucum evi bir görsen çok şekilsiz oldu, koltuklar bir köşede yemek masası başka bir köşede :)

ikiz Bebek dedi ki...

Bir Fenercell çek. :)

Bellek Kutusu dedi ki...

Sedacacım, geçen sezon bizim yerimize beşiktaş şampiyonluk turu atarken, Kutu da çok şekilsiz olmuştu bildiğin gibi değil :D

Bellek Kutusu dedi ki...

İkiz Bebek'cim, Kutu Turkcell kullanıcısı, Fenerli ama Turkcell'den de vazgeçmiyor bir türlü:)

ikiz Bebek dedi ki...

Kutucuğum bende Turkcell liyim :)

Adsız dedi ki...

B.B.S Fener'e de Fenercell'e de karşı ! ...

Bellek Kutusu dedi ki...

Oooo, Prekazi B.B.S gelmiş, hoş gelmiş:)