http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

17 Şubat 2010 Çarşamba

100 TL İLE ALASKA'YA TATİLE NASIL GİDİLİR?

8 Şubat-31 Mart 2010 tarihleri arasında alışveriş merkezinde gün içinde 100 TL’lik alışveriş yaparak bunu kampanya noktalarına getiren İstanbul Cevahir AVM ziyaretçileri, Alaska’ya yolculuk şansına sahip olacak. Kazanan 10 çift, 24 Haziran 2010 tarihinde British Airways ile Kanada’nın Vancouver Kentine uçacak ve oradan dünyanın en lüks yüzer şehirlerinden kabul edilen Golden Princess gemisiyle Pasifik Okyanusu'na açılacak. Talihlilerin kazandıklarını öğrendikten sonra yapmaları gereken sorumluluk, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada vizelerini almak olacak. Onun dışında talihlilerin kişisel harcamaları dışında, havaalanı ve ulaşım vergileri de dahil olmak üzere tüm seyahati Golden Bay Tourism sponsorluğunda İstanbul Cevahir AVM karşılayacak. Cevahir'e yolu düşenlerin aklında olsun...

5 yorum:

Tibet'in annesi dedi ki...

Hah! tam benim kocama göre seyahat!!! bayılır...

Imge dedi ki...

Şöyle daha sıcak daha eğlenceli yerler yok mu Kutu? Hani Brezilya, Meksika, Arjantin'e falan götüren olursa mutlaka haberimiz olsun..:))

Bellek Kutusu dedi ki...

Aaa, gemi seyahati mi seviyor? Ee buluruz başka gemi seyahatleri de o zaman Tibet'in Annesi:)


Haklısın İmge'cim, kardan soğuktan içimize fenalık geldi, benim de yaptığım iş yani:) Sıcak ve eğlenceli destinasyonları izlemeye alıyorum:))

Tibet'in annesi dedi ki...

Gemiyi de sever de asıl ilgi alanına Alaska giriyor :)))

Bellek Kutusu dedi ki...

Hahaha, tesadüfe bak Tibet'in Annesi, nasıl da denk getirmişim:)