http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

7 Temmuz 2010 Çarşamba

10 TL'YE KAHVALTI KUTUSU!


Sizi bilmem ama kahvaltı benim için vazgeçilmez bir öğün değil... Anca keyfim yerinde olacak, sabah erken kalkma derdi olmayacak, bu uzar gider böyle... Bread's'in özellikle çalışanlar için düşünülmüş kahvaltı paketinde, peynir ve zeytin çeşitleri, domates, salatalık, ev yapımı reçeller, tereyağı ya da tercihe göre kaymak da yeralıyor. Özel kutusunda satılan kahvaltı paketinin fiyatı 9.90 TL. Dilerseniz günlük üretilen tahıllı ekmekler, patlıcanlı börek, kruvasan, simit ya da poğaçalarla takviye de yapabiliyorsunuz. Sabah erkenden yollara düşenlerin işine yarayabilir. Hadi afiyet olsun ne diyeyim...

8 yorum:

Pinky dedi ki...

bende kahvaltıyı atlamam ama kendim için hazırlamaya üşenirim. her sabah dolabı açtığımda böyle bir porsiyon çıksa karşıma keşke Kutucum :)

çiğdem dedi ki...

Valla burda Pinkye katılıyorum.... Sabah sabah kalkıp birşeyler hazırlamak inanılmaz zor bir iş...
Evlere servis yapıyorlar mı acaba kutucuğum :)

Bellek Kutusu dedi ki...

İşte onun için anneleri devreye sokuyoruz Pinky'cim:)

Paket servisleri varmış Çiğdem'cim gözün aydın:)

kirazzade dedi ki...

Ohooo 10 TL verdikten sonra bundan daha fazlasını alırım marketten ayol. Bir kereliğine alırım, üç beş kutu yaparım kendime böyle. Her sabah birini tüketirim.

Bellek Kutusu dedi ki...

Bak bu da iyi fikirmiş Kirazzade:)

Bellek Kutusu dedi ki...

Kek mi? Olsa da yesek keşke Y.G! Ama bir haftada bayatlar yahu...

ikiz Bebek dedi ki...

kahvaltı hazırlamaya asla üşenmem, hatta sadece hafta sonuna özel 6-7 de kalkar, poğaçalar, böreklere başlarım :), ama kahvaltı sonu gelmesin,o sofra toplanmasın isterim.

Bellek Kutusu dedi ki...

Her eve bir İkiz Bebek lazım:)))