http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

25 Ekim 2010 Pazartesi

% 30 İNDİRİMLİ BEBEK ÜRÜNÜ NEREDE?

Sabah güneşi görünce, hafta güzel sürprizlerle başlasın demiştim... Nitekim sabah sürprizli başladı, denyonun teki (içindeki Demet Akalın'a hakim ol Kutu) Zincirlikuyu'da metrobüsün içinde silah çekince, bol çığlık, itişme, kargaşa vs'yle haftaya merhaba dedim. Gerekçe yer kapma mevzu... Neyse daha fazla anlatıp sinirlenmeyeyim, kendimden beklenmeyecek şekilde soğukkanlılığımı korumam bu şehirdeki magandalıkları kanıksadığım anlamına geliyor ki bu daha da tehkikeli... Şimdi böyle anne ve bebekleri ilgilendiren sevimli bir post'a niye böyle bir girizgah yaptım diyecek olursanız, malum ağaçların yaşken eğilmesinden... Asıl konuya gelecek olursak, 4 Kasım'a kadar sürecek, “Bebek Festivali” kapsamında bebeklerle ilgili tüm küçük aksesuarlarda yüzde 30, kozmetik, bebek maması ve bebek bezi ürünlerinde yüzde 20–35 oranında indirim yapılacak. Bununla bitmiyor, devamı da var. Festival boyunca her 20 TL’lik Prima ürünü alışverişine kazı kazan kartı verilecek ve çekilişle” 5 yatak odası takımı”, “20 puset” hediye edilecek. 20 TL’lik Molfix ürünü alan müşteriler arasında yapılacak çekilişle, 50 tane infrared termometre, 50 tane playskool şekilli küp, 50 adet Türkçe konuşan inek verilecek. Kipa mağazalarından en az 1 adet Molfix bebek bezi satın alan annelerin 6-14 aylık bebekleri Molfix Emekleme Yarışması’na katılabilecek. Yarışmada dereceye girenlere mama sandalyesi, oyun masası gibi hediyeler dağılatılacak. 30–31 Ekim tarihleri arasında 10 ayrı mağazada 20 TL’lik Dalin alışverişi yapanlara, içinde Dalin ürünlerinin bulunduğu çanta hediye edilecek. Size en yakın Kipa'nın yerini öğrenmek için tık'ınız.

4 yorum:

Pinky dedi ki...

allah magandalardan korusun hepimizi Kutucum. ebeveynlere büyük iş düşüyor. çocuklara su tabacası bile almasınlar mümkünse.

görkisan dedi ki...

aman kutucuum ne diyorsun seeen, sana ozel metrobus gonderecem buralardan, sen bize lazimsin, allah korusun valla

Bellek Kutusu dedi ki...

Hakikaten korusun Pinky'cim... Tesadüf yaşıyoruz hakikaten...

Bellek Kutusu dedi ki...

Canım Görkemsan'ım, metrobüsü oradan getireceğiz de, asıl bu şehirdeki magandaları nereye göndereceğiz onu merak ediyorum.