http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

5 Aralık 2011 Pazartesi

SEN BİRAZ KİLO MU ALDIN?


Sabahtan beri en çok duyduğum cümle... Evet aldım, nolacak yani? (Çok zayıflamışsın Kutu derlerken iyiydi ama değil mi Kazanöldüren Kutu!) Aman sadece 2 kilo fazlam var veririm nasıl olsa derken, toplam fazlalık rakamını 5'e çıkarmış, yanaklarımı da baklava tepsisine döndürmüş durumdayım. Neyse artık olan oldu, geldikleri gibi giderler diyeceğiz... Yolunuz haftaiçi IKEA'ya düşerse, indirimlerden yararlanabiliyorsunuz. Misal mi? 5-9 Aralık'ta FUSION Venge krom kaplama masa ve 4 sandalye takımı 699 TL yerine 399 TL, 12-16 Aralık'ta FELICIA 145x300 cm iki kanat perde koyu yeşil ve pembe renk alternatifi ile 84.95 TL yerine 29.95 TL , 19-23 Aralık'ta IKEA 365+18 parçalık yemek takımı ise 79.95 TL yerine 49.95 TL, 26-30 Aralık'ta ise NOT yer lambası 54.95 TL yerine 39.95 TL'den satılacak. Meraklısına duyurulur...

6 yorum:

Pinky dedi ki...

azıcık dikkat et geldikleri gibi giderler Kutucum ;)

bak bir de kiloyu yüzüne yüzüne vuranların zayıfladığında değil de sadece kilo aldığında gören türleri var onlar daha sinir bozucu ;)

Bellek Kutusu dedi ki...

Hakikaten doğru Pinkycim, ne güzel tespit, gerçekten de öyle bir güruh var:)
Dikkat edeceğim valla olmuyor böyle;)

Imge dedi ki...

Öncelikle "Gıcıklar!!" diyorum onlara.. Sporda karşılaştığım öyle tipler var benim de.. Selamlaşmak dışında ilişkim olmayan tipler kilomdaki gramsal değişiklikleri benden iyi takip ediyorlar!!

Aslında şöyle karşılık vermek gerek: "Evet ya, aldım biraz, neyse ki çok sağlıklı hissediyorum kendimi. Sen biraz solgun görünüyorsun, hasta falan değilsin di mi?" ("solgun görünüyorsun" yerine alternatifler: "keyifsiz gibisin", "sararmışsın", "grip misin sesin değişik geliyor?", "yorgun musun? ay canım, yazık, dikkat et kendine (gibi yalandan üzülmece efektleri ekleyerek)") Ondan sonra da gün içinde gerçekten kendilerini didikleyerek solmalarını izleyeceksin çaktırmadan..:)

Bellek Kutusu dedi ki...

Hakikaten öyle İmge, 'gıcıklar' :D
İyi fikir aslında denemek lazım;)

Deniz dedi ki...

baklava yanak :)

Bellek Kutusu dedi ki...

Milletin göbeği baklava olur, benim yanaklar baklava tepsisine döner, işe bak :)