http://31.192.212.208/b/flash/sorumluluk2.html

29 Mart 2012 Perşembe

ANNE KÖFTESİ-BİRA-PATATES ÜÇLEMESİ!


Anne köftesi-bira-patetes üçlemesinin iyi gelmeyeceği hiçbir şey yok. 'Hadsiz'liklere bile... Normal şartlarda 'Yok artık daha neler' diyerek gülüp geçmem gereken bir şey ama işin içine kendini bilmezlik ve nankörlük girince, "Vay anasını cehenneme giden yol hakikaten iyi niyet taşlarıyla döşenmiş" diyorsun... Dediğim gibi anne köftesi-bira ve patetes'le bu durumu çözerim, yolda da şunu dinlerim. ODEON Tours, bu sene pazartesi gününe denk gelecek 23 Nisan’ı haftasonuyla birleştirerek, tatilini yurtdışında değerlendirmek isteyenler için 09 Nisan’a kadar yapılacak rezervasyonlarda, oda başına 100 euro’ya varan indirim sunuyor. Kendine turlardan tur beğenmek isteyen şuraya bakabilir.

2 yorum:

görkem dedi ki...

kutucuum, kim sana yamuk yapti, soyle hemen ucayim da tekmemi savurayim, buranin havasi suyu kalorisi bol, gucum kuvvetim tam bir isvicre danasi gibi, hic bisey kacamaz, senin bi goz isaretine bakar!

Bellek Kutusu dedi ki...

hehehehe, bu mesajın bile unutturdu her şeyi Görkemsan:D Demet Akalın cümlesi kurarak durumu özetleyeyim: "Denyolarla uğraşıyoruz işte". Burada kafa-göz yarmam yasaklandı, yoksa kendim halledeceğim, yormam seni taaa oralardan :D